Gidrum — клінінгова компанія, яка пропонує комплексні рішення щодо миття вікон і фасадів у Львові. Ми використовуємо сучасну технологію Water Fed Pole — метод професійного миття фасадів із землі з подачею спеціально підготовленої води на висоту з допомогою легких телескопічних штанг із щітками.

Технологія Water Fed Pole вже не один десяток років успішно використовується сотнями компаній по цілому світі. Це зручний, безпечний та недорогий метод якісного очищення поверхонь без використання хімії.

Секретом WFP є демінералізована та деіонізована вода. Важливо, щоб вода була не лише очищена, в ній повинні бути відсутніми практично будь-які домішки. Лише в цьому випадку на скляних поверхнях не залишиться розводів чи слідів крапель висохшої води. Саме наше обладнання дає можливість очистити і отримати демінаралізовану та деіонізовану воду.

Вкінці штанги прикріплена спеціальна щітка з форсунками, яка справляється з складними забрудненнями.

Метод WFP має безліч переваг, які Ви можете оцінити, замовивши послуги Gidrum. 

  • Висока швидкість виконання роботи (до 100м² за 1 год.);

  • Роботи проводяться з землі без залучення спеціальної підйомної техніки чи драбин (до 20м);

  • Відсутня можливість пошкодження поверхні;

  • Забруднення видаляються також з віконних рам, вимиваються зі стиків та швів. Це забезпечує чистоту вікон навіть після дощу;

  • Найкраще співвідношення ціна/якість для клієнтів;

  • Екологічно-чистий метод миття.

Завдяки високій хімічній активності вода добре розчиняє різноманітні забруднення на будь-яких фасадних матеріалах: скло, цегла, керамограніт, дерево, сендвіч-панелі тощо. Проте демінералізована вода не здатна видалити залишки клею, фарби чи цементу. В таких випадках ми використовуємо традиційний спосіб миття, застосовуючи різноманітний інвентар та миючі засоби.